Γειά σας! Διακρίνομαι για το χιούμορ, την ευθύτητα, την ειλικρίνεια και την αυθεντικότητά μου. Δεν παίζω και εκτιμώ τη φιλοδοξία το θάρρος και τη δίψα για εμπειρίες. Ο άνθρωπος δίπλα μου είναι η επέκταση και ο καθρέφτης του εαυτού μου. Δεν είμαι fan των apps προτιμώ την επικοινωνία πρόσωπο με πρόσωπο χρησιμοποιώντας τις αισθήσεις μου. Φωτογραφίες εντός 2 ετών. Σύμφωνα με φίλους, από κοντά όχι πάνω από 40 ετών, για όσες παίζει ρόλο.