I believe in love,even in times that it seems to not exist. Not interested in men that search for women that look like a magazine cover model. I don't wake up and go to work every morning looking like a Godess, I become a Godess when I am with the right man who provides me a good life. Mutual admiration and respect is required for us to have a future together. Υποσημείωση,γιατί οι άντρες δυστυχώς για εμάς τις γυναίκες φτιάχνετε μία εικόνα στο μυαλό σας για εμάς και θέλετε εμείς να είμαστε αυτή η εικόνα. Και οι 2 φωτογραφίες είναι χωρίς φίλτρα, στην πρώτη όμως διασκεδάζω στα μπουζούκια, έχω πάει κομμωτήριο, φοράω μεικαπ και γύρω μου έχω την παρέα μου που μου άνοιξε σαμπάνια και κου πέταγε λουλούδια. Εάν θέλεις να με δεις έτσι, θα πρέπει να μου κάνεις την ζωή που ζούσα εκείνο το βράδυ για να στολιστώ, να πάρω αυτή την έκφραση και να ομορφύνω. Μακάρι να με κάνεις να ομορφύνω ακόμα περισσότερο! Η δεύτερη φωτογραφία είναι σέλφι πρόσφατη,γυρνώντας σπίτι από την δουλειά, έχοντας ξυπνήσει νωρίς, κουρασμένη, χωρίς παρέα να με φλερτάρει, χωρίς να έχω πάει κομμωτήριο, χωρίς μεικαπ,έτσι είμαι κάθε μέρα όταν πηγαινοέρχομαι για δουλειές, έτσι θα είμαι στο δρόμο αν με δεις. Η όμορφη πλευρά μου χρειάζεται και τις ανάλογες συνθήκες ζωής για να εμφανιστεί. Μετά την πρώτη μας συνάντηση, περιμένω από εσένα να επικοινωνήσεις και να προτείνεις να βγούμε. Η ηλικία μου είναι μεγαλύτερη από αυτή που γράφω. Δεν την μετράω από όταν πέρασα τα 32.