In a few i love family i love pets. Communication is the key above all. If you about to have unfinished business with ex relations really don't bother me. I'm romantic , i love cooking,enjoy much movie nights, i like night walks and above all i enjoy honesty.And one more thing to avoid misunderstandings. No i'm not relocating . Με λιγα λογια αν θελεις να το παιξεις διπλο ταμπλο πραγματικα μην μπεις στον κοπο να στειλεις τιποτα δεν ειμαι εδω για να χασω τον χρονο μου ουτε ειμαι εδω για να λυσω τα ψυχολογικα σου προβληματα. Δυστυχως στις μερες μας "ειλκρινεια" βλεπω στα προφιλ αλλα καθε αλλο παρα ειλικρινης ειναι. Οπως και να εχει ειμαι απολυτα ξεκαθαρη σε αυτο που σκεφτομαι και γραφω εδω απλα για να μην χανουμε τον χρονο μας.